Jaka bedzie pogoda na noc


Jaka będzie pogoda na noc?

W powyższym pytaniu nie sprecyzowano, o którą dokładnie noc chodzi. Jak na razie mamy połowę listopada, dlatego zdecydowałam się przedstawić aurę na 3 kolejne noce. Może akurat o to chodzi osobie zadającej to pytanie o aktualną w nocy aurę? W każdym razie, takim prognozom na pewno warto się przyjrzeć, szczególnie gdy już mamy jakieś wieczorno-nocne plany.

22 listopad

Zaczynamy od nocy 22 listopada – synoptycy zapowiadają wtedy spadek temperatury powietrza w nocy do 0 stopni Celsjusza. Noc okaże się niezbyt przyjemna, szczególnie że możliwe jest występowanie opadów deszczu pomieszanych ze śniegiem. Jeśli nie będzie trzeba to przy tak niekorzystnej pogodzie od wieczora nie wychodźmy z domów, lub pamiętajmy o ciepłym ubraniu. W nocy z 22 na 23 listopada chmury przykryją nawet do 90% nieba, a wilgotność powietrza będzie sięgała 82%. Biomet ma być dla nas bardzo niekorzystny, również warunki drogowe tej nocy nie nastrajają nas optymistycznie!

23 listopad

Czy kolejna noc przyniesie nam poprawę pogody? Okazuje się, że tak – będzie znacznie cieplej co jest powodem do zadowolenia dla każdego muszącego wtedy wyjść z domu. Noc z 23 na 24 listopada przyniesie już 4 stopnie Celsjusza, co będzie dla nas mocno odczuwalne. Również opady deszczu ustąpią i tej nocy wcale się nie pojawią, chociaż wilgotność powietrza może dochodzić do 75%, a chmury mają pokrywać nawet do 50% nieba. Biomet w końcu okaże się dla nas korzystny.

24 listopad

Na zakończenie trzeba się jeszcze przyjrzeć kolejnej nocy, która nadejdzie z 24 na 25 listopada. Biomet będzie korzystny, a aura ma być podobna jak noc wcześniej. Temperatura powietrza może wtedy sięgać maksymalnie do 4 stopni Celsjusza, zimniej w kraju być nie powinno. Całe szczęście, że będzie to kolejna sucha noc, bez opadów deszczu. Ilość chmur ulegnie znacznej redukcji, mają one przysłaniać zaledwie 10-20% nieba, natomiast wilgotność ma się kształtować na poziomie 73%.

 

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka bedzie pogoda na noc?

pogodajnia na Facebook'u