Jaka pogoda na lipiec 2018


Jaka pogoda na lipiec 2018?

Co przyniesie nam pogoda w lipcu, który jest pełnią okresu wakacji i planowania urlopów? Z niecierpliwością czekamy na ten piękny miesiąc, który większości z nas przynieść ma czas błogiego wypoczynku i leniuchowania. Chcemy już teraz wiedzieć, jaką pogodę na ten czas zapowiadają synoptycy pogodowi i czy będzie naprawdę gorąco. Sprawdźmy!

Lipiec 2018 – jaka będzie wtedy pogoda?

W 2018 roku lipiec nie powinien nas rozczarować, na pewno prezentuje się lepiej od lipca zeszłorocznego. Trzeba podkreślić, że będzie to miesiąc mniej deszczowy i cieplejszy niż w 2017. Sam początek stycznia i jego połowa będzie przynosiła w dzień bardzo podobne temperatury, wynoszące od 22 do 26 stopni Celsjusza. Dobrze, że będą się one kształtowały praktycznie przez cały czas na bardzo podobnym poziomie, bez gwałtownych spadków i skoków, które męczą nasze organizmy. Będzie to okres słoneczny i prawie bezchmurny, ale niestety, dość często pojawią się opady. Nie musimy się temu dziwić, ponieważ lipiec jest najbardziej deszczowym miesiącem w całym 2018 roku.

Poprawa pogody zapowiadana jest po 20 dniu miesiąca, zacznie się wtedy najgorętszy okres całego lipca, z temperaturami przekraczającymi nawet 30 stopni Celsjusza. Wtedy już nie musimy się obawiać opadów deszczu, nie powinna spaść nawet kropla. Będzie gorąco, ponieważ na niebie pojawi się pełne, mocno grzejące słońce i praktycznie zero chmur na niebie. Ciepłe w okresie lipca będą również noce, średnio z 15-16 stopniami Celsjusza. Najcieplejsze będą one jednak podczas upalnej pogody w dzień, kiedy wieczorem pojawi się nawet do 18 stopni na plusie!

Lipiec 2018 pod względem pogody prezentuje się dla nas korzystnie, jeśli jeszcze zastanawiasz się kiedy planować urlop to prawie w ciemno możesz wybierać właśnie końcówkę miesiąca. W całej Polsce mają wtedy panować wyjątkowo wysokie temperatury, sprzyjające wypoczynkowi nad morzem czy w górach. Jeśli ktoś nie lubi upałów to właściwie cała reszta miesiąca jest do jego dyspozycji!

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lipiec 2018?

pogodajnia na Facebook'u