Jesień 2017 pogoda


Jesień 2017 pogoda

Jesień 2017 już depcze nam po piętach, na dobre rozpocznie się za niecały miesiąc. Dopiero co pamiętamy upalne i piękne letnie dni, a czeka nas niedługo spadek temperatury i powrót do szarej rzeczywistości. Dzieciom kończą się wakacje, a wielu dorosłym urlopy. Niestety, pozostanie nam przetrwać jesień i zimę i oczekiwań na nadejście ocieplenia.

Jaka będzie jesień? Sprawdźmy!

Deszczowa? Zacznijmy od opadów deszczu. Tak naprawdę synoptycy nie zapowiadają ich wiele, będą się one pojawiały nieregularnie i raczej w przelotnej formie, na pewno nie są zapowiadane ulewy trwające wiele dni. Miejmy nadzieję, że taka aura wystarczy dla grzybiarzy, szczególnie że sierpień wysuszył ściółkę w polskich lasach.

Ciepła? To na pewno można przyznać – jesień 2017 ma być ciepła, we wrześniu będzie jeszcze ponad 20 stopni, a w październiku można będzie się spodziewać nawet 18 stopni na plusie. Pogoda dopisze, ochłodzenie nadejdzie dopiero w połowie listopada. Nawet grudzień nie zapowiada się bardzo mroźno, spadek temperatury poniżej zera zapowiadany jest wtedy tylko w nocy.

Słoneczna? Na szczęście słońce jesienią 2017 dopisze. Będzie często wyglądało zza chmur, przynosząc nam złocistą pogodę poprawiającą humor i oczywiście odczuwalnie cieplejsze dni. Jedynie listopad i grudzień mają być bardziej pochmurne, ale to zrozumiałe z racji tego że rok będzie zmierzał ku końcowi.

Pochmurna? Umiarkowanie. Dopiero listopad i grudzień mają przynosić zachmurzenie nieba na większą skalę i wtedy słońca ma być ewidentnie mniej, ale nie oznacza to od razu, że nie pojawi się ono w ogóle. Podsumowując, dopiero druga połowa jesieni w Polsce przyniesie nam pochmurną i szarą pogodę.

Jak widać, pogoda tej jesieni dopisze, trzeba tylko dobrze zaplanować czas na najbliższe miesiące i w pełni wykorzystać tak ładną aurę. W końcu na ciepłą pogodę przyjdzie nam trochę czekać, a na pewno już po pierwszym miesiącu zimy będziemy tęsknili nie tylko za latem, ale właśnie za złocistą jesienią.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jesień 2017 pogoda?

pogodajnia na Facebook'u