Pogoda na jesień 2017


Pogoda na jesień 2017

Co przyniesie nam jesień? Będzie ciepło czy raczej czeka nas deszcz i słota? Pierwsze prognozy na ten czas są już dostępne dla użytkowników portali pogodowych, dlatego trzeba do nich sięgać. Pamiętajmy, że jesiennej pogodzie nie można dawać się zaskakiwać! W końcu przeczytanie prognozy pogody zajmie nam tylko chwilę.

Jesień 2017 zapowiada się całkiem przyjemnie i chyba będziemy zadowoleni z pogody, jaką ten okres nam przyniesie. Pod sam koniec września i w październiku temperatura powietrza może sięgać jeszcze 20 stopni na plusie, do tego ma pojawiać się naprawdę sporo słońca. Opady deszczu mają występować ale jedynie w przelotnej formie. Im bliżej zimy, tym bardziej będzie się ochładzało, listopad przyniesie już maksymalnie 11 stopni ciepła, a grudzień nie więcej niż 5-6 stopni Celsjusza, przynajmniej jeszcze w jesiennym okresie. Wtedy nadal będzie pojawiało się słońce, jednak już w mniejszej ilości, ponieważ ma dominować zachmurzenie. Mimo wszystko nadal będziemy mogli korzystać z ładnej pogody, na którą nie warto narzekać, ponieważ nie raz podczas jesieni było znacznie zimniej.

Jesień zakończy się dopiero pod koniec grudnia, ale nie oznacza to od razu, że pogoda jakoś diametralnie się wtedy zmieni. Do końca grudnia w kraju będzie panowała raczej ciepła aura, a temperatura powietrza wzrośnie nawet do 7 stopni na plusie! Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że jesień 2017 przyniesie pierwsze przymrozki w nocy, w okresie listopada. Wtedy zacznie się gwałtowny spadek temperatury powietrza, która może sięgać około 3 stopni na minusie. Będzie chłodno i warto wyciągnąć zimową kurtkę z szafy, ale atmosfera jeszcze nie będzie sprzyjała występowaniu opadów śniegu, chyba że w górach. Jak na razie tyle mówią nam prognozy, aby precyzyjnie wiedzieć jaka ma być temperatura powietrza i ogólna pogoda w danym miesiącu, odsyłam do prognoz na październik, listopad czy grudzień. Te dane pogodowe również bez problemów można odnaleźć na stronie Pogodajnia.com.pl.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na jesień 2017?

pogodajnia na Facebook'u