Sylwester 2017 pogoda


Jaka pogoda na Sylwestra 2017?

Sylwester jest jedną z najważniejszych nocy w roku, świętujemy wtedy w bardzo różny sposób – jedni przed telewizorami, inni w gronie najbliższych, jeszcze inne osoby wybierają bale czy dyskoteki. Na pewno ważną sprawą jest to, jaka pogoda w kraju ma wtedy panować. Nie może być bowiem tak, że aura pokrzyżuje nam sylwestrowe plany!

W centralnej Polsce zabaw i bali nie będzie brakowało, a w tym regionie pogoda zapowiada się na Sylwestra bardzo korzystnie. W ciągu dnia na termometrach zaobserwujemy około 1 stopnia Celsjusza, a do tego ma być bardzo słonecznie i prawie całkowicie bez chmur. Nie są również zapowiadane opady deszczu. Biorąc pod uwagę wieczór i noc, czeka nas spadek temperatury powietrza do maksymalnie -3 stopni Celsjusza.

Zobaczmy także co szykuje nam pogoda w północnej części kraju. Na wybrzeżu Bałtyku będzie bardzo ciepło, w dzień temperatura powietrza może tutaj sięgać nawet 3 stopni na plusie. Weźmy pd uwagę także to, że cały dzień ma świecić słońce, co oznacza że odczuwalnie wyda nam się że jest jeszcze cieplej. W Sylwestra na północy na pewno ominą nas opady deszczu,a wieczorem oraz w nocy spodziewajmy się około -1 stopnia Celsjusza.

Na koniec rozmów o pogodzie sprawdźmy jeszcze sytuację zapowiadaną na południu Polski. Dla przykładu można brać pod uwagę Kraków, czyli wyjątkowo imprezowe tego wieczoru miasto. Będzie tutaj również ciepło, z 2 stopniami Celsjusza w ciągu dnia, oraz ze spadkiem temperatury powietrza do maksymalnie -3 stopni Celsjusza w nocy. W ciągu dnia synoptycy zapowiadają słoneczną i praktycznie całkowicie bezchmurną aurę, która na pewno nie będzie przynosiła załamania pogody.

Jak widać, w Sylwestra 2017 pogoda ma dopisywać, będzie udana w szczególności dla tych osób, które mają zamiar bawić się na imprezach plenerowych. Ułatwi to słoneczna pogoda w dzień i bardzo niskie przymrozki w okresie nocnym, kiedy zabawa będzie trwała w najlepsze!

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Sylwester 2017 pogoda?

pogodajnia na Facebook'u