Wigilia 2017 pogoda


Wigilia 2017 – pogoda

Prognozy na okres całego Bożego Narodzenia są już dostępne na naszej stronie. Wielu z nas interesuje więc prognoza dla Wigilii 2017, która właściwie jest okresem rozpoczynającym świąteczny nastrój i całe świętowanie. Liczy się zarówno pogoda w dzień jak i wieczorem. Rozpoczynamy wtedy intensywne przygotowania do całego okresu nadchodzących świąt w 2017 roku, dlatego do tej prognozy warto sięgnąć.

Wigilia zawsze przypada na dzień 24 grudnia. Niestety, większość Polaków w tym dniu jeszcze pracuje, co najwyżej mając skrócony czas pracy. Cześć bierze sobie urlop lub ma wolne, dzięki czemu może rozpocząć okres intensywnych przygotowań. Wymagająca jest szczególnie kolacja, do której zasiadamy w rodzinnym gronie po pojawieniu się na niebie pierwszej gwiazdki.

Zobaczmy więc prognozy zapowiadane na 24 grudnia 2017 roku. Pamiętajmy, że pogoda może się nieco różnić w zależności od regionu Polski. W centralnej części kraju na Wigilię synoptycy zapowiadają w dzień 5 stopni Celsjusza, jednak będzie wtedy pochmurnie i bez przejaśnień. Mimo wszystko opady deszczu nie są zapowiadane, a wieczorem nastąpi spadek temperatury do około 1 stopnia na plusie.

W południowej części Polski na 24 grudnia spodziewajmy się w dzień 5 stopni powyżej zera. Będzie bardzo przyjemnie, ponieważ cały dzień zapowiadane są przejaśnienia słońca i na pewno odczuwalnie podwyższy to temperaturę. Dzień minie nam bez opadów deszczu, a wieczorem i nocą zapowiadany jest 1 stopień powyżej zera.

Na południu Polski Wigilia w dzień przyniesie około 5 stopni powyżej zera, jednak aura będzie tutaj pochmurna. Na szczęście nie będzie przynosiła żadnych opadów deszczu, a wieczorem i podczas nocy słupki rtęci na termometrach mają wskazywać 2 stopnie powyżej zera.

Wigilia już niedaleko, dlatego warto się zapoznać z powyższymi prognozami. Dzięki temu pogoda na pewno nas nie zaskoczy. Wigilia w 2017 roku zapowiada się ciepło i przyjemnie, podobnie jak cały okres świąt. Na śnieg i mroźną zimę w tym okresie nie ma co liczyć.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wigilia 2017 pogoda?

pogodajnia na Facebook'u