Wigilia 2017 pogoda nad morzem


Pogoda na Wigilię 2017 nad morzem

Zarówno góry jak i morze to regiony, gdzie nie brakuje turystów na okres Bożego Narodzenia. Wiele osób decyduje się na wyjazd w czasie świąt, aby zaznać odpoczynku, spędzić wolny czas w gronie bliskich, a także pozwolić sobie na relaks. Jest to bardzo dobre podejście, które cieszy się rosnącą popularnością. Sprawdźmy więc, jakie prognozy nad morzem opracowane przez synoptyków dotyczą 24 grudnia.

Gdynia

Zaczynamy od przedstawienia prognozy dla Gdyni, wbrew pozorom wybrzeże jest szerokie i mogą występować wahania temperatury między poszczególnymi kurortami. W Gdyni na 24 grudnia w dzień synoptycy prognozują około 5 stopni powyżej zera, jednak dzień ma być pochmurny i na pewno zabraknie wtedy przejaśnień słońca. Na szczęście nie spadnie deszcz, co okaże się chyba najlepszą wiadomością tego dnia. Wieczorem oraz w nocy zapowiadany jest spadek temperatury powietrza do 2 stopni na plusie.

Świnoujście

Świnoujście to nadmorskie miasto wysunięte na zachodni kraniec wybrzeża Bałtyku. W tym malowniczym mieście w dzień 24 grudnia termometry mogą wskazywać do 8 stopni Celsjusza, co jest wyjątkowo wysoką temperaturą powietrza. Dzień będzie jednak całkowicie pochmurny i zabraknie nam przejaśnień słońca. Gdyby się pojawiły, odczuwalna aura mogłaby wynosić powyżej 10 stopni na plusie! Niestety, w Świnoujściu na Wigilię zapowiadane są przelotne opady deszczu, a wieczorem i w nocy spodziewajmy się ochłodzenia do 3 stopni na plusie.

Krynica Morska

Warto zobaczyć jeszcze, co synoptycy mówią o prognozach dla położonej na wschodniej części wybrzeża Krynicy Morskiej. W tej miejscowości na 24 grudnia w dzień zapowiadają około 5 stopni powyżej zera, co jest naprawdę dobrym wynikiem jak na koniec grudnia. Będzie tu również pochmurnie jak na całym Pomorzu i niestety, słońce nie wyjrzy wtedy na niebo. Akurat na wschodnim wybrzeżu synoptycy nie zapowiadają na Wigilię występowania opadów deszczu, a wieczorem oraz w nocy temperatura powietrza ma spadać do 1 stopnia powyżej zera.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wigilia 2017 pogoda nad morzem?

pogodajnia na Facebook'u