Wigilia 2017 pogoda w Krakowie


Wigilia 2017 pogoda w Krakowie

Kraków jest takim miastem, w którym podczas świąt nie zabraknie turystów, zarówno z Polski jak i zza granicy. Nie wiadomo czy zapanuje tu świąteczny nastrój i czy pogoda na to pozwoli, natomiast pewnym jest, że władze miasta staną na wysokości zadania i nawet pomimo braku śniegu poradzą sobie, instalując w całym mieście przepiękne ozdoby. One na pewno nie pozwolą nam zapomnieć, że właśnie nadchodzą święta!

Zobaczmy co prognozy zapowiadają względem Wigilii 201 roku w Krakowie. Czy będzie wtedy ciepło czy może spadnie tak długo oczekiwany śnieg. Opady na pewno pięknie ozdobiłyby miasto, jednak nawet bez śniegu będzie ono miało na święta niepowtarzalny charakter.

Na Wigilię w Krakowie prognozowana jest bardzo wysoka temperatura powietrza, odniesiemy wrażenie że pewnie przenieśliśmy się do innej strefy klimatycznej. W ciągu dnia na termometrach zagości do 5 stopni na plusie, ale odczuwalnie będzie jeszcze cieplej z racji sporej ilości słońca. Cały dzień będzie się ono pojawiało na niebie, ponieważ zachmurzenie okaże się właściwie żadne lub bardzo nikłe. Pogodę będzie można zaliczać do udanych. Ważne jest również to, że na Wigilię w Krakowie nie wystąpią opady deszczu i podobna atmosfera zapanuje w mieście również w Boże Narodzenie. Co jeszcze można powiedzieć o pogodzie na Wigilię? Dla wielu osób istotna będzie także pogoda na wieczór, kiedy to synoptycy zapowiadają ochłodzenie do 1 stopnia na plusie. Jak na Wigilię, pogoda w Krakowie okaże się wyjątkowo ciepła.

Niestety, przy tak wysokiej temperaturze powietrza zarówno w dzień jak i w nocy nie można będzie spodziewać się występowania opadów śniegu. Nie będzie go w Krakowie w okresie całych świat, które mają być wyjątkowo ciepłe. Na śnieg przyjdzie nam poczekać jeszcze sporo czasu, aż do pierwszego ochłodzenia już w 2018 roku. Warto również sprawdzać prognozy pogody dla innych regionów w okresie Wigilii, choćby po to aby mieć porównanie, co przyniesie nam tegoroczna aura w kraju.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wigilia 2017 pogoda w Krakowie?

pogodajnia na Facebook'u