Wigilia 2017 pogoda w Warszawie


Wigilia 2017 pogoda w Warszawie

Warszawa to miasto przekraczające 1 milion mieszkańców. Taka duża liczba osób pragnie się dowiedzieć, jaką pogodę synoptycy zapowiadają w stolicy na 24 grudnia. Oczywiście te prognozy są już dostępne i przedstawiają rzetelną sytuację, jaka w stolicy kraju zapanuje w czasie Wigilii 2017 roku. Warto to sprawdzić!

Mimo tego, że chodzi nam o prognozę zaledwie na jeden dzień w roku, nie warto tego bagatelizować. W końcu 24 grudnia to wyjątkowa data i nie można pozwolić na to, aby pogoda pokrzyżowała nam wtedy plany. Przeczytanie prognoz zajmuje dosłownie chwilę, a później moglibyśmy żałować, dlaczego nie znaleźliśmy tyle czasu, aby sprawdzić prognozy.

Zobaczmy więc, co o pogodzie na 24 grudnia w stolicy mają do powiedzenia synoptycy. Od rana atmosfera powinna być przyjemna, ponieważ w ciągu dnia meteorolodzy zapowiadają temperaturę dochodzącą do 5 stopni powyżej zera. Sam dzień będzie niestety pochmurny i nie pojawią się przejaśnienia słońca, mimo tego zachmurzenie nie powinno psuć przyjemniej atmosfery za oknami. Istotny jest również fakt, że na 24 grudnia synoptycy w stolicy Polski nie zapowiadają występowania opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy temperatura ma się obniżać i ostatecznie wyniesie nie mniej niż 1 stopień na plusie.

Wigilia 2017 w Warszawie minie nam pod znakiem ładnej pogody. Mimo zachmurzenia nieba powinnyśmy zauważyć wieczorem pierwszą gwiazdkę, która jest znakiem zasiadania do rodzinnej kolacji. Taka prognoza daje nadzieję na równie przyjemne Boże Narodzenie – również na ten czas są już dostępne prognozy na naszej stronie. Jedynym mankamentem pogody będzie to, że na Wigilie nie wystąpią opady śniegu. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ temperatura powietrza okaże się naprawdę wysoka.

Warto na bieżąco śledzić prognozy na Wigilię 2017, ponieważ od tej daty dzieli nas jeszcze sporo czasu. W razie jakichkolwiek zmian, synoptycy będą wprowadzali je do prognoz. Dlatego od czasu do czasu warto sprawdzać, czy coś w temacie pogody się nie zmieniło.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wigilia 2017 pogoda w Warszawie?

pogodajnia na Facebook'u