Wszystkich Świętych 2017 pogoda


Pogoda zapowiadana na Wszystkich Świętych 2017

Już teraz planujemy wyjazdy na groby bliskich, których będziemy dokonywać w dniu 1 listopada, czyli na Wszystkich Świętych 2017. Ważna jest wtedy przyjemna aura by nie zmarznąć na cmentarzu, liczy się także pogoda przekładająca się na warunki drogowe, ponieważ większość będzie podróżowała samochodami. Jest na tyle blisko tej daty, że obecnie można wiele powiedzieć o pogodzie akurat na ten dzień. Wystarczy przeczytać poniższą prognozę,:

Wiele o pogodzie mówią nam prognozy dla konkretnych regionów Polski, która jako duży kraj nie ma stałej aury – temperatura czy ogólna aura może być tutaj zmienna. Jeśli chodzi o południową część kraju, to na Wszystkich Świętych synoptycy zapowiadają tutaj 12 stopni powyżej zera i bardzo słoneczny dzień. Taka pogoda na pewno zadziwi wielu z nas, szczególnie że nie będą jej towarzyszyły opady deszczu, a wieczorem i nocą spadek temperatury wyniesie 3 stopnie na plusie.

Na pewno są osoby, które interesuje również pogoda zapowiadana dla centralnej części naszego kraju, gdzie również ma być przyjemnie podczas 1 listopada. Ten dzień przyniesie nam 10 stopni na plusie, a do tego słońce i bardzo małą ilość chmur na niebie. Cały dzień nie są tutaj zapowiadane opady deszczu, co dodatkowo uprzyjemni odczuwalną aurę. Wieczorem i nocą mają pojawić się 3 stopnie powyżej zera, na szczęście przymrozków jeszcze nie będzie.

Na koniec sprawdźmy pogodę dla północy – tutaj synoptycy zapowiadają najmniej przyjemną aurę, ale jak na 1 listopada mimo wszystko będzie ładna pogoda, bywały lata kiedy w tym dniu było znacznie gorzej. Na północy na 1 listopada synoptycy zapowiadają około 10 stopni na plusie i wieczorem spadek sięgający 5 stopni powyżej zera. Dzień ma być najmniej przyjemny, ponieważ okaże się całkowicie pochmurny i bez przejaśnień słońca, jednak mimo tego nie wystąpią tu opady deszczu. Doceńmy również to, że noc będzie najcieplejsza spośród wszystkich regionów kraju.

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018

Pogoda na zimę 2018: Sprawdź pogodę na zimę 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wszystkich Świętych 2017 pogoda?

pogodajnia na Facebook'u